Будуємо сімейний затишок

Зателефонуємо вам
за три хвилини

Дякуємо! Чекайте
на дзвінок

Тріумф

хочу менший
будинок

хочу більший
будинок

90 м2

$

“Тріумф” - двоповерховий затишний будинок, площа якого дозволяє зручно розміститись великій родині. 4 спальні, які є в домі, стануть місцем комфорту не лише для вас, а і для гостей, які завітали на вікенд. А такі візити після вашого переїзду за місто будуть частішими, адже зустрічі з рідними та друзями на природі, подалі від міського шуму, - це справжнє задоволення.

Мій будинок

1 поверх, м2

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

2 поверх, м2

2 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

У вартість будинку включено

 • Будинок

  фасадне
  оздоблення

 • Дах

  утеплений з
  металочерепиці

 • Фундамент

  монолітний
  фундамент

 • Вікна

  металопластикові
  з подвійними склопакетами

 • Ділянка

  паркан, ворота,
  хвіртка

 • Комунікації

  водопостачання,
  електрика, каналізація

Записатись на перегляд

Після заповнення форми ми зв’яжемось із вами якнайшвидше, щоби домовитись про зручний час індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам зателефонують якнайшвидше.

Бажаєте кардинально змінити життя вашої родини в значно кращу сторону? Наважтесь на переїзд за місто у приватний будинок. Весь шум, затори, пил, надшвидкий темп життя - все це мине з часом. Адже за містом панує тиша та спокій. Ви будете насолоджуватися відпочинком на природі, щоденно відкриваючи для себе нові грані первозданної природи.

Якщо така перспектива вам подобається, запрошуємо на перегляд будинку “Тріумф” у котеджне містечко “Сім озер”. Саме він може стати вашим місцем затишку та любові.

Багато хто уявляє собі переїзд за місто, як повну відмову від цивілізації та її благ.

 

Насправді це міф, оскільки наші котеджні містечка розташувались у населених пунктах з достатньо розвиненою інфраструктурою, а близькість до столиці відкриває безмежний простір. Якщо ваші діти звикли відвідувати школу у місті, не обов’язково їх переводити у найближчу до котеджного містечка. Адже дорога до столиці від “Семи озер” займає всього 20 хв.

Обравши для своєї родини “Тріумф”, ви відчуєте всі переваги заміського життя. Можна нарешті завести домашнього улюбленця, відвідувати пляж коли заманеться, частіше їздити порибалити, збирати гриби тощо. Слів не вистачить, щоб описати всі плюси життя за містом. Запрошуємо на перегляд. щоб впевнитись в цьому особисто.