Будуємо сімейний затишок

Зателефонуємо вам
за три хвилини

Дякуємо! Чекайте
на дзвінок

Спарк

хочу менший
будинок

хочу більший
будинок

90 м2

$

Сімейний двоповерховий будинок “Спарк” площею 90 м2 має 4 спальні, 2 санвузли та кухню-студію. Зручне планування дому дозволяє кожному, хто в ньому знаходиться, почуватися добре. А якщо в гості завітають бабусі й дідусі, вони теж комфортно зможуть розміститися у вашому будинку. Територія біля дому також пропонує різні варіанти її експлуатації. Сад, басейн, ігрова зона - будь-що на ваш смак тут може бути.

Мій будинок

1 поверх, м2

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

2 поверх, м2

2 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

У вартість будинку включено

 • Будинок

  фасадне
  оздоблення

 • Дах

  утеплений з
  металочерепиці

 • Фундамент

  монолітний
  фундамент

 • Вікна

  металопластикові
  з подвійними склопакетами

 • Ділянка

  паркан, ворота,
  хвіртка

 • Комунікації

  водопостачання,
  електрика, каналізація

Записатись на перегляд

Після заповнення форми ми зв’яжемось із вами якнайшвидше, щоби домовитись про зручний час індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам зателефонують якнайшвидше.

Оберіть для вашої родини двоповерховий будинок “Спарк” і назавжди забудьте про будь-які незручності. В ньому достатньо місця для вас та всіх ваших сміливих дизайнерських рішень в плані інтер’єру. Відтепер приїзд рідних чи друзів не завдасть клопоту - кожному вистачить місця у цьому домі.

Не лише проект будинку викликає у вас радість. Його технологія будівництва теж заслуговує на окрему позитивну емоцію. Ми зводимо будинки із SIP-панелей та газоблоку - енергоефективних матеріалів. Завдяки цьому ваш родинний бюджет не буде страждати після оплати комунальних платежів за опалення взимку. Ваш будинок максимально теплий, тому й відбувається економія.

 

Крім простору в домі та економії на опаленні варто звернути увагу на основний фактор при вирішенні родини переїхати за місто. Мова йде про природне середовище, яке значно відрізняється від того, до чого ви звикли в місті. Зокрема, котеджне містечко “Сім озер” зустрічає своїх жителів березовим гаєм неподалік та семи водоймами. Така природна краса не лише дає велику кількість варіантів для відпочинку, а й зміцнює наше здоров’я. Відомо, що за місто екологія значно краща. Саме тому жителі наших котеджних містечок мають можливість покращити своє самопочуття, навіть нічого не роблячи, а просто живучи в правильному місці.

Бажаєте і ви переїхати поближче до природи в затишний двоповерховий будинок? Запишіться на його перегляд.