Будуємо сімейний затишок

Зателефонуємо вам
за три хвилини

Дякуємо! Чекайте
на дзвінок

Ф’южн

хочу менший
будинок

хочу більший
будинок

138 м2

$

Комфортні умови проживання вам гарантовані, якщо в якості родинного будинку ви оберете проект “Ф’южн”. Його площа дозволить зручно розміститись кожному члену родини. Навіть гостей можна буде прийняти без проблем.

Територія біля будинку, яка входить у його вартість, також чимала, тож вам буде де розгулятися в її призначенні. Дитячий майданчик, зона для барбекю, затишна альтанка чи фруктовий сад - обирати вам.

Мій будинок

1 поверх, м2

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

2 поверх, м2

2 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

У вартість будинку включено

 • Будинок

  фасадне
  оздоблення

 • Дах

  утеплений з
  металочерепиці

 • Фундамент

  монолітний
  фундамент

 • Вікна

  металопластикові
  з подвійними склопакетами

 • Ділянка

  паркан, ворота,
  хвіртка

 • Комунікації

  водопостачання,
  електрика, каналізація

Записатись на перегляд

Після заповнення форми ми зв’яжемось із вами якнайшвидше, щоби домовитись про зручний час індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам зателефонують якнайшвидше.

Давно хотіли, щоб ваша родина мешкала у просторому будинку за містом? Ми здійснимо цю вашу давню мрію. Погляньте на проект “Ф’южн” у котеджному містечку “Сім озер”. Це двоповерховий дім площею 138 м2. У ньому є три спальні, кабінет, кухня-студія, тераса та навіс для вашого автомобіля. Зручно себе почуватиме кожен.

Саме котеджне містечко знаходиться в 19 км від Києва по Одеському шосе. Дорога на автомобілі займає близько 20 хвилин. Громадський транспорт зі столиці (від метро “Виставковий центр”) також ходить регулярно.

 

“Сім озер” розташувалось  у селі Крушинка в оточенні мальовничих водойм та березового гаю. Будь-яке із семи озер, які знаходяться поруч з котеджним містечком, стане улюбленим місцем для вашого сімейного відпочинку. До найближчого з них всього 520 м, а найвіддаленіше знаходиться на відстані 2 км. Є благоустроєні пляжі, на яких можна гарно позасмагати чи просто відпочити з друзями.

Словами неможливого описати всі переваги життя за містом. Потрібно приїжджати сюди і відчути все це. Тож запрошуємо вас на перегляд будинків у котеджне містечко “Сім озер”. Сподіваємось, саме тут ви знайдете свій омріяний сімейний затишок.